Ilona Rojek

Terapeuta integracji sensorycznej, pedagog edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, integracyjnej i terapeutycznej, oligofrenopedagog. Absolwentka wydziału Pedagogiki Specjalnej i Psychologii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. 

Od ponad 10 lat pracuję z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Dziecko jest dla mnie najważniejsze i kieruję się jego dobrem. Metody i techniki pracy dostosowuje do indywidualnych możliwości i umiejętności podopiecznych. 

 

Formularz kontaktowy

Kontakt

Centrum Terapii "Rozproszone zmysły"

ul. Chmielna 2B
26-600 Radom

E-mail: info@terapia-si.pl

Tel.: +48 364 44 33
Kom.: +48 600 599 801

Centrum Terapii Rozproszone Zmysły to kameralna placówka, gdzie każde dziecko otoczone jest indywidualną opieką, terapeuci poprzez odpowiedznio dobrane aktywności monitorują harmonijny rozwój dziecka. Wspomagają te sfery rozwoju dzieckja, w których napotykane są trudności. Odpowiednio wcześnie podjęte oddziaływania terapeutyczne umożliwiają dziecku prawidłowo rozwijać się motorycznie, poznawczo, społecznie i emocjonalnie. Świadome i trafne wsparcie pozwala na swobodne poznawanie świata, osiąganie co raz to nowych etapów rozwojowych i co najważniejsze podjęcie nauki w szkole.

Jak do nas dojechać?